Profil maséra

Zdravím,
jmenuji se Mykhaylyshyn Bogdan a jsem masér ve Fitness 14, kde se nachází má masérna. Moc rád Vás v ní přivítám.

Umění masáží jsem se učil na Střední zdravotnické škole a Vyšší odborné škole zdravotnické v Českých Budějovicích na oboru Masér sportovní a rekondiční.

Během absolvování střední školy jsem začal sbírat zkušenosti, dovednosti a nové znalosti prostřednictvím různých seminářů a kurzů (Dornova metoda, Kinesio Taping), ale především praxí –nejprve u hokejistů Českých Budějovic A-týmu, později také u Juniorské kategorie, kde jsem setrval 2 roky. Poté jsem si v roce 2011otevřel vlastní masážní salon, kterýprovozuji už šestým rokem. Dvě sezóny jsem také externě pracoval jako masér pro baletní soubor Jihočeského divadla. Ve své profesi se stále snažím zdokonalovat, rád přijímám různé pracovní příležitosti, které mě posunou zase o něco dál – v současné době se proto často účastním různých sportovních akcí a závodů, v nedávné době jsem byl k dispozici účastníkům Běhu pro Bazalku, nebo při Crossfitových závodechUltimate Team Battle I,II a III.

Vždy se snažím klientovi přizpůsobit a vyhovět jak časově tak i v poskytovaných službách. Těším se na Vaší návštěvu a budu se Vám věnovat s největší pečlivostí ve všech oborech mé působnosti.

S pozdravem Mykhaylyshyn Bogdan :-)

Profil:

  • Masér
  • Kondiční trenér
  • Rozhodčí ledního hokeje
  • Trenér ledního hokeje
já