Profil maséra

Zdravím


jmenuji se Mykhaylyshyn Bogdan a jsem masér ve Fitness 14, kde se nachází má masérna. Moc rád Vás v ní přivítám.  

Umění masáží jsem se učil na Střední zdravotnické škole a Vyšší odborné škole zdravotnické v Českých Budějovicích na oboru Masér sportovní a rekondiční.

Během absolvování střední školy jsem začal sbírat zkušenosti, dovednosti a nové znalosti prostřednictvím různých seminářů a kurzů  (Dornova metoda, Kinesio Taping), ale především praxí – nejprve u hokejistů Českých Budějovic A-týmu, později také u Juniorské kategorie, kde jsem setrval 2 roky. Poté v roce 2011 jsem si otevřel vlastní masážní salon, který provozuji do dnes. Dvě sezóny jsem také externě pracoval jako masér pro baletní soubor Jihočeského divadla. Ve své profesi se stále snažím zdokonalovat, rád přijímám různé pracovní příležitosti, které mě posouvají zase o něco dál – v současné době se často účastním různých sportovních akcí a závodů, v nedávné době jsem byl k dispozici účastníkům Běhu pro Bazalku, nebo při Crossfitových závodech Ultimate Team Battle I,II a III. ve spolupraci s Bcross gymem. V roce 2018 jsem si postavil saunu a začál se věnovat saunování, otužování a relaxaci.

Vždy se snažím klientovi přizpůsobit a vyhovět jak časově tak i v poskytovaných službách. Těším se na Vaší návštěvu a budu se Vám věnovat s největší pečlivostí ve všech oborech mé působnosti.

S pozdravem Mykhaylyshyn Bogdan :-)

Profil:                

  • Masér 
  • Saunér
  • Instruktor otužováni     
  • Kondiční trenér         
  • Rozhodčí ledního hokeje         
  • Trenér ledního hokeje
já